Regulamin

Regulamin serwisu kuchniadladoroslych.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez firmę Tene Cursum Sp. z o.o. na rzecz użytkowników prowadzonego przez nią serwisu internetowego kuchniadladoroslych.pl, polegającej na umożliwieniu użytkownikom korzystania z forum serwisu i komentarzy pod artykułami serwisu w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.
 2. Wszyscy użytkownicy mogą używać w swoich wypowiedziach dowolnie wybranego tymczasowego nicka (nazwy użytkownika), z zastrzeżeniem, iż nie będzie to adres strony www lub mailowy, wyrażenie powszechnie uznawane za wulgarne lub oznaczenie komercyjne. Tene Cursum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów z takimi nickami.
 3. Osoby zamieszczające wypowiedzi na forum oraz komentujące artykuły serwisu kuchniadladoroslych.pl rozpowszechniają swoje opinie na własną odpowiedzialność i odpowiadają za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób w swoich wypowiedziach.
 4. Osoby zamieszczające wypowiedzi na forum oraz komentujące artykuły serwisu kuchniadladoroslych.pl wyrażają zgodę na to, że treści te pozostaną w serwisie, a Tene Cursum Sp. z o.o. ma prawo odmówić ich usunięcia.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na stronach forum oraz w komentarzach pod artykułami treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy propagujących przemoc.
 6. Zabronione jest umieszczanie przez uczestników na stronach forum oraz w komentarzach pod artykułami:
  a) przekazów reklamowych, chyba, że Tene Cursum Sp. z o.o. wyrazi na to pisemną zgodę,
  b) hiperłączy do innych stron w serwisie w celu promocji tych stron,
  c) materiałów chronionych prawem autorskim, do których rozpowszechniania użytkownik nie jest uprawniony,
  d) danych osobowych lub wizerunku innych osób bez ich zgody.
 7. Zabronione jest podbijanie wątków poprzez zamieszczanie wpisów nieposiadających treści.
 8. Tene Cursum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów lub ich części zawierających treści, o których mowa w pkt 4, 5 i 6 niniejszego Regulaminu, a także wszelkich treści niezgodnych z polityką wydawniczą serwisu. W przypadku, gdy usunięty wpis jest wpisem inicjującym dyskusję, po jego usunięciu wątek zainicjowany tym wpisem może być niedostępny, niezależnie od treści pozostałych wpisów.
  Tene Cursum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do przenoszenia wpisów i wątków nieadekwatnych do danego tematu forum do tematu adekwatnego.
 9. Tene Cursum Sp. z o.o. nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników serwisu kuchniadladoroslych.pl i autorów komentarzy pod artykułami innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub na żądanie uprawnionych organów państwa. Szczegóły Polityki prywatności znajdują się tutaj.
 10. Umieszczanie na stronach serwisu kuchniadladoroslych.pl przekazów reklamowych i promocyjnych dopuszczalne jest wyłącznie:
  a) przez uczestników na forach za zgodą pisemną udzieloną przez Tene Cursum Sp. z o.o.  
  b) przez uprawnionych przez Tene Cursum Sp. z o.o. uczestników na forach oznaczonych jako sponsorowane,
  c) przez uprawnionych przez Tene Cursum Sp. z o.o. uczestników na forach oznaczonych jako fora z udziałem przedstawiciela określonego produktu, reprezentującego konkretną firmę.
 11. Tene Cursum Sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo dokonywania przerw technicznych w zakresie udostępniania treści serwisu i forum.
 12. Zarówno forum jak i komentarze pod artykułami serwisu kuchniadladoroslych.pl są miejscami, które dają użytkownikom możliwość zaprezentowania swoich poglądów. Tene Cursum Sp. z o.o.  nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności, nie ingeruje też w przebieg dyskusji.
 13. Użytkownicy serwisu kuchniadladoroslych.pl poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach serwisu wyrażają zgodę na wykorzystanie tych treści w działaniach promocyjnych kuchniadladoroslych.pl.
 14. Tene Cursum Sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie https://kuchniadladoroslych.pl/regulamin
  Warszawa, 24 maja 2022 r.
   
  Tene Cursum sp. z o.o. , ul. Wita Stwosza 18, 02-661 Warszawa, KRS 0000400590, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 527-266-90-33, REGON 145563943. Kapitał zakładowy opłacony w całości: 115 000,00 zł.Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.