Wróć do strony głównej

Zasady użytkowania aplikacji mobilnej „KUCHNIA DLA DOROSŁYCH” oraz polityka prywatności

Zasady użytkowania

 1. Tene Cursum Sp. z o.o., zwana dalej Wydawcą, udostępnia użytkownikom magazyn KUCHNIA DLA DOROSŁYCH w formie aplikacji mobilnej KUCHNIA DLA DOROSŁYCH, dostępnej na mobilne urządzenia cyfrowe, pracujące w systemach iOS, Android.
 2. Aplikacja KUCHNIA DLA DOROSŁYCH udostępniana jest użytkownikom bezpłatnie i jest dostępna do pobrania na mobilne urządzenie cyfrowe na platformach dystrybucyjnych: Apple App Store, Google Play – w zależności od systemu operacyjnego urządzenia. Warunkiem pobrania bezpłatnej aplikacji jest posiadanie aktywnego konta użytkownika na platformie dystrybucyjnej (Apple App Store, Google Play).
 3. Wydawca udostępnia użytkownikom aplikacji KUCHNIA DLA DOROSŁYCH poszczególne wydania magazynu KUCHNIA DLA DOROSŁYCH, tzw. „zakupy wewnątrz aplikacji” bezpłatnie.
 4. Pobranie wydania (produktu w aplikacji) jest możliwe po zalogowaniu się na aktywne konto, utworzone w usłudze Wydawcy.
 5. Warunki dostępu do poszczególnych wydań określa Wydawca w ramach oferowanej przez siebie usługi.
 6. W przypadku korzystania z opcji logowania do usługi Wydawcy, usługa dostępna jest użytkownikom bez względu na system operacyjny urządzeń, z jakich korzysta. Wydawca określa limit urządzeń, które mogą korzystać z opcji logowania do usługi Premium na 5.
 7. Szczegółowe zasady korzystania z poszczególnych platform dystrybucyjnych, których znajomość użytkownik potwierdza w procesie rejestracji konta, znajdują się pod adresami:
  Apple App Store: http://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/us/terms.html
  Google Play: https://play.google.com/intl/pl_pl/about/play-terms.html

Polityka prywatności

 1. Tene Cursum Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wita Stwosza 18, 02-661 Warszawa, traktuje ochronę prywatności w Internecie, w tym ochronę danych osobowych Klientów zamawiających tytuł Wydawcy KUCHNIA DLA DOROSŁYCH w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne za pośrednictwem Apple App Store, Google Play priorytetowo i dokłada wszelkich starań, aby prywatność ta była chroniona.
 2. Wydawca oświadcza, iż zamówienie prenumeraty KUCHNI DLA DOROSŁYCH w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne przez Użytkownika w ramach zakupów na platformach Apple App Store, Google Play, nie powoduje przetwarzania przez Wydawcę jakichkolwiek danych Klienta mających charakter danych osobowych, gdyż gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie takich danych przez Wydawcę nie jest konieczne do przesyłania prenumeraty tytułów prasowych Wydawcy w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne. Wydawca nie będzie również wykorzystywał jakichkolwiek danych osobowych Klientów w celach marketingowych.
 3. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za zasady (polityki) prywatności stron www, na które będzie wchodził Użytkownik poprzez linki zamieszczone w ramach wydań KUCHNI DLA DOROSŁYCH w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne.
 4. Niniejsza Polityka Prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play,. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za politykę prywatności platform dystrybucyjnych oraz przestrzeganie przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play.